Serwis okien Wrocław WCO.

serwis

Serwis okien na terenie Wrocławia

Serwis okien jest bardzo ważny. Wszystkie okna (niezależnie od wielkości i materiału, z jakiego je wykonano: PCV, okna drewniane) wymagają regularnej konserwacji. Trzeba o nie odpowiednio dbać, żeby posłużyły bezawaryjnie przez wiele lat tak jak o wiele innych komponentów domu czy mieszkania. Serwis okien Wrocław – WCO, zapraszamy do kontaktu.

Konserwacja w większości przypadków polega na nasmarowaniu okuć obwiedniowych jak i prawidłowa regulacja zawiasów. Istotnym jest, że prawidłowo wyregulowane okno nie zaczepia okuciem o zaczepy wewnątrz ramy okiennej. Do praktycznie każdego okna z okuciem obwiedniowym można zastosować klamkę bezpieczną. Jeżeli są pęknięcia w szybach lub jest butyl wewnątrz pakietu szybowego możemy wymienić pakiet szybowy na nowy. Dopóki wszystko działa sprawnie, a okna gwarantują odpowiedni komfort, właściciele z reguły nie poświęcają im zbyt wiele uwagi. Dlatego też serwis okien powinien być wykonywany co jakiś czas.

Dlaczego warto robić serwis okien?

Tymczasem okna nieustannie „pracują”. Są uchylane, otwierane i zamykane. Znoszą skrajne temperatury i niesprzyjające czynniki atmosferyczne, takie jak: silny wiatr, deszcz, mróz czy intensywne słońce. Bez odpowiedniej konserwacji ich mniej trwałe elementy (np. ramy, uszczelki) wyrabiają się, powłoki ochronne (np. okuć) ulegają starciu, a mechanizmy obluzowują się lub zaczynają zacinać.

Dlatego niezwykle ważne jest okresowe sprawdzanie stanu technicznego. Profesjonalny serwis okien przeprowadzany przynajmniej raz do roku zapewni Państwu komfortowe użytkowanie, ustrzeże przed kosztowną naprawą lub wymianą. Nasza firma poleca swoje usługi w zakresie wszelkiego typu konserwacji okien na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy też montaż okien i sprzedaż okien: okna drewniane, aluminiowe, PCV.

Serwis okien pytania

Masz pytania, potrzebujesz wyceny?

lub zadzwoń

884 905 905

Napisz do nas.

Nasz dział obsługi klienta czeka na Twoją wiadomość.
Pisz śmiało, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.