Okna comfort.

comfort

salamander streamline 76.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie elegancję oraz wygodę. Okna stworzone w oparciu o system Streamline 76 łączą w sobie maksymalne bezpieczeństwo, wysoką izolację termiczną i akustyczną. Odporne na działanie czynników zewnętrznych, charakteryzujące się intensywnym, białym kolorem.

profil klasy „B”,
5-komorowa budowa,
głębokość zabudowy 76 mm,
w standardzie profile łączone w innowacyjnej technologii V-Perfect,
w standardzie blokada błędnego położenia klamki (okna RU),
w standardzie mikrowentylacja w narożniku (okna RU),
okucie w standardzie wyposażone w cztery punkty antywyważeniowe na skrzydło,
system wyposażony w dwie uszczelki,
w standardzie stal otwarta o grubości 1,5 mm,
na rdzeniu białym, brązowym i karmelowym,
dostępny w wariancie ze skrzydłem prostym lub półzlicowanym,
szklenie pakietami do szerokości 48 mm,
możliwość zastosowania nakładek aluminiowych Aluskin,
możliwość wykonania okien z ramą renowacyjną,
możliwość zastosowania okucia ukrytego,
możliwość zastosowania okleiny full colour.

team straight.

System profili okiennych z tworzywa sztucznego Team Straight zbudowany jest z podstawy profilu Gealan S8000. Odpowiada on nowoczesnym standardom budowlanym w zakresie ekonomiczności, designu i izolacyjności cieplnej. To rozwiązanie zapewniające stabilność i bezpieczeństwo. System jest dostępny w wariancie pięcio- oraz sześciokomorowym.

wysokość skrzydła 78mm,
wysokość ramy 66m,
głębokość zabudowy profilu 74mm,
okucie roto NT,
liczba komór 6,
Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby 1,1[W/m2K],
Uw - współczynnik przenikania ciepła okna 1,3[W/m2K].

team open (veka perfectline 76)

5 komór morze zalet nieskończoność możliwości

VEKA Softline 76 AD to najnowsza generacja profili wielokomorowych

Okna w systemie Softline 76 AD wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu domowi indywidualny charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników. Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusty i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady.

Styl okna podkreślają uszczelki; klasyczne i wyraziste – czarne lub eleganckie i stonowane – szare. Wybór jednej z nich daje dodatkowe możliwości kształtowania architektury własnego domu.

Stosownie do swojej nazwy, system VEKA Softline 76 AD to perfekcja w każdym calu, także w wewnętrznej konstrukcji profila. Szerokość 76 mm oraz pięć komór zapewniają optymalne właściwości użytkowe – wysoką izolacyjność termiczną, idealną ochronę przed hałasem, gwarantowaną stabilność okien przez cały okres ich użytkowania. Nowa konstrukcja osi wrębu okuciowego 13 mm, to dostosowanie systemu do rosnących wymagań rynku. Pozwala na zamontowanie okuć nowej generacji, zapewniających wyższy standard bezpieczeństwa.

System VEKA Softline 76 AD został tak zaprojektowany, aby w konstrukcjach można było wykorzystywać inne produkty wielokomorowych systemów VEKA. Stwarza to praktycznie nieograniczone możliwości wzbogacenia systemu VEKA Softline 76 AD poprzez wykorzystanie większości sprawdzonych rozwiązań systemu VEKA Topline. To harmonijne współgranie systemów, niezależnie od ich indywidualnych zalet i możliwości konstrukcyjnych pozwala na opracowanie rozwiązań, które zapewnią spełnienie najbardziej indywidualnych życzeń.

Standard
Zamawiając okno o profilu Softline 76 AD tylko w naszej firmie otrzymają Państwo:

profil biały – 5-cio komorowy, niezlicowany,
okucie ROTO NT (bl. klamki, mikro wentylacja, 2-zaczepy antywyważeniowe),
szyba Clima Plus – 1.1 kw.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny?

lub zadzwoń

884 905 905

Systemy okienne.

standard.

Nowy 6-komorowy system profili okiennych o głębokości  zabudowy 80 mm gwarantuje ochronę cieplną oraz akustyczną na najwyższym poziomie.

comfort.

Nowy Kombisystem S 9000 o głębokości 83 mm ma zarówno zalety systemu z uszczelką środkową jak i oporową. Budowa ościeżnicy i skrzydła gwarantują najwyższą izolację cieplną.

premium.

Okna Veka produkowane z profili klasy A, charakteryzuje niska podatność na uszkodzenia i doskonała odporność na zmiany temperatur, w stosunku do innych okien PCV. Grube ścianki profili zapewniają doskonałą statykę nawet przy dobowych wahaniach temperatur od -2°do 16° C, bez zagrożenia pęknięciem.

Napisz do nas.

Nasz dział obsługi klienta czeka na Twoją wiadomość.
Pisz śmiało, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.