Okna premium.

premium

Profile VEKA są wykonane z wytrzymałego na uderzenia utwardzonego polichlorku winylu. Do ich produkcji stosowany jest materiał najwyższej jakości. Okna z profili VEKA spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne, dlatego wykorzystywane są powszechnie w szpitalach, przychodniach, szkołach i wielu innych budynkach użyteczności publicznej.

VEKA Effectline to solidna pięciokomorowa konstrukcja. Okna z profili VEKA Effectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. To idealne rozwiązanie do każdego mieszkania.

Skuteczne tłumienie hałasu to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców domu. Dzięki specjalnej konstrukcji profili oraz możliwości osadzenia grubszych szyb, system VEKA Effectline skuteczniej chroni przed uciążliwym hałasem dochodzącym z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciszę i spokój domowego ogniska.

Systemy VEKA Effectline zakwalifikowane do profili okiennych Klasy A wyróżniają się grubością ścianek zewnętrznych wynoszącą 3 mm (tolerancja wymiarowa 0,2 mm) oraz obecnością komór wewnętrznych, których szerokość przekracza 5 mm.

TEAM BALANCE

TEAM BALANCE (veka softline 82)

Głębokość zabudowy 82 mm – rama jak i skrzydło idealnie nadaje się do nowego i starego budownictwa
Izolacyjność cieplna – innowacyjna 7-komorowa geometria wraz z pakietem 3-szybowym uzyskuje Uw poniżej 0,8 W/m2K, dzięki czemu jest to jeden z najcieplejszych systemów okiennych na rynku
Uszczelnienie – specjalny system uszczelek zapewnia wysoką szczelność okna, ochronę domowników przed hałasem a także przed zimnem i wilgocią. System umożliwia produkcję okien z uszczelką środkową i bez uszczelki środkowej
Szyby zespolone – możliwość zastosowania pakietów szybowych od 24-52 mm
Głębokość osadzenia szyby do 25 mm redukuje mostki termiczne
Profile tylko w Klasie A – wysoką jakość i trwałość profili
Klasyczny design – elegancka forma z lekko zaokrąglonym kantem ramy i skrzydła
13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna
Kompatybilność – kompatybilność z profilami uzupełniającymi i połączeniowymi systemu Softline 70.

TEAM SELECT

TEAM SELECT (gealan S 9000)

możliwość stosowania pakietów 3-szybowych o głębokości do 54 mm,
niskie profile i designerski skos 15°,
spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach,
zoptymalizowany do zastosowania technologii STV® (klejenie szyby na sucho),
doskonała izolacja termiczna i akustyczna dzięki sześciokomorowej budowie oraz zwiększonej szerokości ościeżnicy i skrzydła.

TEAM ICON

TEAM ICON (gealan Kubus)

System okienny Team Icon został zaprojektowany z myślą o tych realizacjach architektonicznych, których wiodącym elementem jest szkło w czystej postaci, bez zbędnych barier i ozdobników. Okna Team Icon to światło, przestrzeń i jedyna w swoim rodzaju lekkość stylu, jaką może dać całkowite lub częściowe schowanie ramy. Dla każdego, kto lubi szkło bez granic, system Team Icon jest idealny.

wysokość skrzydła 64mm,
wysokość ramy 100mm,
głębokość zabudowy profilu 100mm,
okucie Roto NT,
Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby 0,5[W/m2K],
Uw - współczynnik przenikania ciepła okna 0,73[W/m2K],
gwarancja 5 lat.

TEAM BALANCE MD

TEAM BALANCE MD

Okna Team Balance MD, to wielokomorowy system o głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający podwyższoną efektywność energetyczną. Zaprojektowany z myślą o budownictwie najnowszej generacji, dążącym do radykalnego ograniczenia zużycia energii cieplnej, sprawdza się także w budynkach podlegających termomodernizacji. Okna Veka Team Balance MD, to niskie koszty ogrzewania, ciepło i korzystny mikroklimat we wnętrzach pomieszczeń.

wysokość skrzydła 84mm,
wysokość ramy 73mm,
głębokość zabudowy profilu 82mm,
okucie Roto NT,
liczba komór 7,
Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby 0,5[W/m2K],
Uw - współczynnik przenikania ciepła okna 0,84[W/m2K],
gwarancja 5 lat.

TEAM BALANCE ART

TEAM BALANCE ART

Team Balance ART, to system okien wykonanych z kształtowników okiennych, które są przykładem połączenia doskonałego wzornictwa i wybitnych właściwości użytkowych. Ultranowoczesny produkt, wychodzący naprzeciw najwyższym oczekiwaniom stawianym współczesnemu budownictwu. Postmodernizm i energooszczędność, to dwie cechy wyróżniające produkt pozwalający na realizację śmiałych projektów estetycznych z pełnym uwzględnieniem efektywności ekonomicznej.

wysokość skrzydła 63mm,
wysokość ramy 111mm,
głębokość zabudowy profilu 82mm,
okucie Roto NT,
liczba komór 6,
Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby 0,5[W/m2K],
Uw - współczynnik przenikania ciepła okna 0,84[W/m2K],
gwarancja 5 lat.

TEAM BALANCE NL

TEAM BALANCE NL

Team Balance NL to nowatorski system okienny, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach rynku holenderskiego, na którym już od lat priorytetem jest energooszczędność i ekologia. Okna Team Balance to połączenie doskonałej termoizolacyjności ze zwiększoną troską o ochronę środowiska. Profile okienne zastosowane w tym systemie nie tylko pozwalają ograniczyć emisję CO2 do atmosfery, ale także niemal w 100% nadają się do recyklingu. Ciepło, oszczędnie i ekologicznie – tak buduje się po holendersku.

wysokość skrzydła 84mm,
wysokość ramy 87mm,
głębokość zabudowy profilu 116mm,
okucie Roto NT,
liczba komór 7,
Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby 0,5[W/m2K],
Uw - współczynnik przenikania ciepła okna 0,84[W/m2K],
gwarancja 5 lat.

TEAM BALANCE SLIDE

TEAM BALANCE SLIDE

Perfekcyjnym uzupełnieniem energooszczędnych okien w systemie zabudowy o głębokości 82 mm są drzwi podnoszono-przesuwne HST Team Balance Slide, będące kwintesencją synergii przestrzennych, panoramicznych widoków z wysoką efektywnością energetyczną wnętrz i budynków. Doskonale doświetlone, a zarazem ciepłe wnętrza, zapewniają mieszkańcom najwyższy komfort użytkowania.

wysokość skrzydła 104mm,
wysokość ramy 50mm,
głębokość zabudowy profilu 194mm,
okucie Siegenia Aubi,
Ug - współczynnik przenikania ciepła szyby 0,5[W/m2K],
Uw - współczynnik przenikania ciepła okna 0,85[W/m2K],
gwarancja 5 lat.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny?

lub zadzwoń

884 905 905

Systemy okienne.

standard.

Nowy 6-komorowy system profili okiennych o głębokości  zabudowy 80 mm gwarantuje ochronę cieplną oraz akustyczną na najwyższym poziomie.

comfort.

Nowy Kombisystem S 9000 o głębokości 83 mm ma zarówno zalety systemu z uszczelką środkową jak i oporową. Budowa ościeżnicy i skrzydła gwarantują najwyższą izolację cieplną.

premium.

Okna Veka produkowane z profili klasy A, charakteryzuje niska podatność na uszkodzenia i doskonała odporność na zmiany temperatur, w stosunku do innych okien PCV. Grube ścianki profili zapewniają doskonałą statykę nawet przy dobowych wahaniach temperatur od -2°do 16° C, bez zagrożenia pęknięciem.

Napisz do nas.

Nasz dział obsługi klienta czeka na Twoją wiadomość.
Pisz śmiało, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.