Montaż okien Wrocław WCO.

montaż

Montaż okien Wrocław, okolica – zapraszamy do kontaktu. Podejmując decyzję o kupnie nowych okien, należy pamiętać, że inwestujemy na lata. Dlatego poza względami estetycznymi, warto zatroszczyć się również o funkcjonalność, postawić na dobrą jakość i parametry, które zapewnią nam odpowiednią izolację termiczną. Dobrze dobrane okna to mniejsze straty ciepła i niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym.

Jednak nawet najlepszej jakości produkt nie zachowa swoich właściwości, jeśli będzie źle zamontowany. Typowe prace montażowe polegają przede wszystkim na przykręceniu okna łącznikami i uszczelnieniu przestrzeni wokół ramy pianką poliuretanową.

Niestety nieprawidłowo przeprowadzony montaż okien może skończyć się uszkodzeniem samego okna lub muru, słabym uszczelnieniem, a przez to powstaniem mostków termicznych czy też w późniejszym czasie – zawilgocenia ościeża a w konsekwencji rozwojem pleśni i grzybów. Dlatego podejmując się wymiany, warto zatrudnić wykwalifikowaną ekipę, która w profesjonalny sposób przeprowadzi tzw. ciepły montaż okien. Na terenie Wrocławia montaż okien świadczy Wrocławskie Centrum Okien. Zapraszamy do naszej siedziby.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny?

 

lub zadzwoń

884 905 905

Napisz do nas.

Nasz dział obsługi klienta czeka na Twoją wiadomość.
Pisz śmiało, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.