Montaż okien we Wrocławiu

Montaż okien Wrocław, okolica – zapraszamy do kontaktu. Podejmując decyzję o kupnie nowych okien, należy pamiętać, że inwestujemy na lata. Dlatego poza względami estetycznymi, warto zatroszczyć się również o funkcjonalność, postawić na dobrą jakość i parametry, które zapewnią nam odpowiednią izolację termiczną. Dobrze dobrane okna to mniejsze straty ciepła i niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym.

Jednak nawet najlepszej jakości produkt nie zachowa swoich właściwości, jeśli będzie źle zamontowany. Typowe prace montażowe polegają przede wszystkim na przykręceniu okna łącznikami i uszczelnieniu przestrzeni wokół ramy pianką poliuretanową.

Niestety nieprawidłowo przeprowadzony montaż okien może skończyć się uszkodzeniem samego okna lub muru, słabym uszczelnieniem, a przez to powstaniem mostków termicznych czy też w późniejszym czasie – zawilgocenia ościeża a w konsekwencji rozwojem pleśni i grzybów. Dlatego podejmując się wymiany, warto zatrudnić wykwalifikowaną ekipę, która w profesjonalny sposób przeprowadzi tzw. ciepły montaż okien. Na terenie Wrocławia montaż okien świadczy Wrocławskie Centrum Okien. Zapraszamy do naszej siedziby.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny montażu okien?
lub zadzwoń
884-905-905